Neye bakıyorsun ?

YASA TANKER, yenilikçi, verimli, uygun maliyetli, güvenli ve çevreye duyarlı taşımacılık çözümleri sunarak ilk tercih edilen küresel enerji taşıyıcısı olmayı hedeflemektedir.


Güçlü yönlerimiz, tecrübeli personel tarafından yönetilen, her seviyedeki en yüksek yetkinlik seviyesinde eğitilmiş ve kaliteli hizmet sunmaya kendini adamış büyük, modern ve çeşitlendirilmiş bir filonun etkin yönetiminde yatmaktadır. Sürekli hedefimiz, faaliyetlerimizin her alanında hizmet ve güvenlik standartlarını sürekli iyileştirmektir. Kaliteli bir uygulama ve iyileştirme kültürü yetiştirerek, zorlu bir denizcilik ortamında birinci sınıf çözümler sunmayı hedefliyoruz.

Çalışanlarımıza ve filomuzun gelişimine yoğun bir şekilde yatırım yapmaya devam edeceğiz, böylece ortaklarımızın değişen ve gittikçe artan gereksinimlerini karşılamak için her zaman hazırız.


Yukarıdaki uygulamalarda ve sürekli iyileştirme sistemi izlenerek YASA TANKERCİLİK VE TAŞIMACILIK A.Ş. “Sıfır Tolerans” kültürünü aşağıdaki amaçlarla gerçekleştirmeyi hedeflemektedir: