Neye bakıyorsun ?
Filo
14 İşletilen Gemi Sayısı
Toplam Tonaj
1.500.000 Toplam İşletilen Tonaj
Liman çağrısı
202 Liman Uğrağı

YASA TANKER, YASA Holding’in zorlu Seaborne Tanker sektöründeki daha da genişleme arzusunun dinamik bir belirtisi olarak 2004 yılında kurulmuştur. Kuruluşundan günümüze kadar, müşterilerine en verimli ve en uygun maliyetle hizmet verme arzusunu gerçekleştirmek için tüm gemilerini özenle birinci sınıf tersanelerde inşa ettirmiştir. Yasa Holding ilke olarak en iyi varlık sınıfa sahip olup çalışmayı benimser, bu sebeple gelecekteki büyümeler için filosunu ultra yüksek kapasiteye sahip gemilere yatırım yaparak donatır.

Bugün YASA TANKER, menzili VLCC ila MR Ürün Taşıyıcı Sınıfı Tanker aralığında 14 tanker işletmekte ve müşterek kapasitesi yaklaşık 1,5 Milyon Deadweight’e ulaşmış durumdadır. Filodaki gemilerin işletimini son derece deneyimli ve kendini işe adamış kara personeli ile, dünyanın yer yerindeki üst düzey müşterilere 7/24 hizmet vererek yapmaktadır. Filodaki gemiler, kara personeline ek olarak, endüstri standartlarını ve zorluklarına uyum sağlamak için sürekli iyileştirme ve özveri ile çalışan, son derece deneyimli mürettebat tarafından işletilmektedir.

Filodaki gemiler, çeşitli klas kuruluşları aracılığıyla ISO 9001 Kalite ve ISO 14001 Çevre Standartları ile her zaman sertifikalandırılmıştır ve Uluslararası Güvenlik Yönetimi Esaslarına göre işletilmektedir. Şirket ayrıca, Sera Gazı emisyonları için modern gemilere odaklanmanın gerekli olduğuna inanarak ve yönetilen filolarda, slow speed, Nox ve Sox Scrubbers'ı ve LNG'ye hazır yeni inşa gemileri benimseyerek, yeni kural ve düzenlemelerle uyum sağlamak için elinden gelenin en iyisini yaparak çalışmaktadır.

Yasa TANKER, tanker sektöründe paydaşları için en iyi hizmet sağlayıcı olmaya devam edecek ve insan zekasına ve yeni nesil gemilere her zaman yatırım yaparak varlığını artıracaktır.