Neye bakıyorsun ?
Filo
33 İşletilen Gemi Sayısı
Toplam Tonaj
2.380.000 DWT Toplam İşletilen Tonaj
Liman Çağrısı
345 Liman Uğrağı

YASA Denizcilik, YASA Holding’in, zorlu denizcilik sektöründeki genişleme arzusunun dinamik bir belirtisi olarak 1999 yılında kurulmuştur. Kuruluşundan gününüze kadar, müşterilerine en verimli ve en uygun maliyetle hizmet verme arzusunu gerçekleştirmek için tüm gemilerini özenle birinci sınıf tersanelerde inşa ettirmiştir. Yasa Holding ilke olarak en iyi varlık sınıfa sahip olup çalışmayı benimser, bu sebeple gelecekteki büyümeler için filosunu ultra yüksek kapasiteye sahip gemilere yatırım yaparak donatır.

Bugün YASA Denizcilik, menzili Newcastlemax'tan Handymax'a kadar olan 33 gemi işletmekte ve müşterek kapasitesi 2,38 Milyon Deadweight tona ulaşmış durumdadır. Filodaki gemilerin işletimini son derece deneyimli ve kendini işe adamış kara personeli ile, dünyanın yer yerindeki üst düzey müşterilere 7/24 hizmet vererek yapmaktadır. Filodaki gemiler, kara personeline ek olarak, endüstri standartlarını ve zorluklarına uyum sağlamak için sürekli iyileştirme ve özveri ile çalışan, son derece deneyimli mürettebat tarafından işletilmektedir.

Filodaki gemiler, çeşitli klas kuruluşları aracılığıyla ISO 9001 Kalite ve ISO 14001 Çevre Standartları ile her zaman sertifikalandırılmıştır ve Uluslararası Emniyet Yönetimi Esaslarına göre işletilmektedir. Şirket ayrıca, Sera Gazı emisyonları için modern gemilere odaklanmanın gerekli olduğuna inanarak ve yeni kural ve düzenlemelerle uyum sağlamak için elinden gelenin en iyisini yaparak çalışmaktadır.

Yasa Denizcilik, denizcilik sektöründe paydaşları için en iyi hizmet sağlayıcı olmaya devam edecek ve insan zekasına, yeni modern gemilere ve en iyi endüstri uygulamalarına her zaman yatırım yaparak varlığını artıracaktır.