Neye bakıyorsun ?

YASA Holding A.Ş. 1999 yılında kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın SABANCI tarafından kurulmuştur. 39 yıl SABANCI Holding Grubunun üyesi hissedarı ve Tekstil Grup baskani olan Yalçın Sabancı, 1999 yılında kendi özel yatırımını ve şirketler grubunu kurmaya karar verdikten sonra YASA Holding A.Ş'yi kurmuştur. Yasa Holding kuruldugu, 1999 yılından bu yana Denizcilik, İnşaat, Turizm, Tekstil ve Metalürji gibi sektörlerde varlığını sürdürmektedir.

YASA Holding olarak, sürdürülebilir müşteri memnuniyeti ve çevresel hedefler geliştirme taahhüdümüz birinci önceliğimizdir. Bununla birlikte, dünyanın her yerindeki çalışanlara olan bağlılığımız, kurumsal ilkemizin ve yönetim gücümüzün temel göstergesidir. Kuruldugu gunden beri dinamik yapisi ile yatirimlarina hiz kesmeden devam eden grubumuz, faliyet gosterdigi alanlarda oncu rol ustlenmekte ve paydaslarinin buyumesine de katki saglamaktadir.

Bununla birlikte, sürekli müşteri ihtiyaçlarına yönelik hizmetlerimizi iyileştirmek için güvenli, güvenilir ve çevre odaklı anlayışımız iş sürekliliğimiz için hedefimiz ve sözümüzdür.